Időpont:

2018.01.07.

Helyszín: Orosháza
Edző: Vantara Zoltán

Edzői értékelés: Az idei évet az orosházi teremtornával nyitottuk. Az első mérkőzésen a Grosics Akadémia gyengébbik csapatával egy sima mérkőzést játszottunk, amit megérdemelten nyertünk meg. A Móraváros ellen a torna egyik legjobb meccsén hiába vezettünk 2-1 re, egy rövidzárlat miatt az ellenfelünk meg tudta fordítani a mérkőzést. A csoport utolsó mérkőzésén szinte felborult a pálya. Rengeteg helyzetet elpuskáztunk, és ahogy ilyenkor lenni szokott az ellenfelünk a semmiből kiegyenlített. Így a csoport második helyén végeztünk. Az elődöntőben egy végtelenül izgalmas mérkőzésen egy gól döntött, amit ellenfelünk szerzett, így a harmadik helyért játszhattunk. A bronzmérkőzésen a Vásárhely szerzett vezetést, de a meccs második felében sikerült fordítani! Ezzel a torna 3. helyén zártunk!

Eredmény: 2:0
Balog L., Fekete G., Búr F., Popucza M., Fodor B., Kovács D.
Góllövők:
Balog L. 4, Fekete G. 2, Tóth N.
Korosztály: U13
Időpont:

2018.01.06.

Helyszín: Szarvas

Edzői értékelés: Az idei évet a szarvasi teremtornával nyitottuk. A tornán 12 csapat szerepelt, amit négy 3 csapatos csoportba osztottak a szervezők. A csoportmérkőzéseken egy győzelemmel és egy vereséggel a 2. helyen zártunk. A folytatásban a négy csoportelső az 1-4 helyért a négy csoportmásodik az 5-8. helyért a négy csoport harmadik pedig a 9-12. helyért játszott körmérkőzéseket. A csapat mind a 3 meccsét megnyerte a rájátszásban, így az 5. helyen végeztünk.
Összességében kicsit idegenül mozogtunk a parkettán, de így is jól szolgálta a torna a felkészülést.

Edző: Szabó Zoltán

Edzői értékelés: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, mi irányítottunk és ennek meg is lett az eredménye. Később viszont “belealudtunk” a mérkőzésbe, amit szerencsére a Gyula nem tudott kihasználni, így a végén sikerült eldönteni a mérkőzést.

Helyszín: Békéscsaba, UP. Központ, műfű

Edzői értékelés: Az első mérkőzésen két játékos jelentette a különbséget a két csapat között. Stumpf Balázs a mi kapunk előtt, Rózsavölgyi Csoma pedig a saját kapujában nyújtott kiemelkedőt. A Lit-Szeac ellen végig nagy küzdelem jellemezte a mérkőzést. A kapu előtti határozottabb játékunkkal megérdemelten győztünk. Az aradi csapat más szintet képviselt ebben a korosztályban és ilyen arányban is megérdemelten nyert.

Edző: Nagy Mihály

Edzői értékelés: Az eredményektől függetlenül jól játszott a csapat a mai napon. Három új játékos debütált ma a csapatunkban, ők is kezdők sokat kell még tanulniuk a játékot. Mezei Márkot emelném ki, ő dolgozott a legtöbbet és kapusunkat, Viczián Norbertet, aki jól teljesített a kapuban!

Bajnokság: MLSZ U12 I. o.  Dél-Kelet Jók:
Sáfián E., Szilágyi T., Máté D., Nagy B.
Góllövők:
Sáfián, Nagy
Korosztály: U12
Időpont: 2017.10.29.
Helyszín: Karcag
Edző: Futaki Krisztián

Edzői értékelés: A csúszós, nehéz talajon lejátszott erőpróbán megérdemelt győzelmet aratott csapatunk. A mérkőzésen folyamatos játék nem alakulhatott ki a pálya talaja miatt, így elsősorban a küzdeni tudás, a párharcok domináltak a pályán. A mérkőzés túlnyomó részében nyomás alatt tudtuk tartani ellenfelünket, sok esetben tudtunk a karcagi csapat védő harmadában labdát szerezni, amiből több lehetőséget tudtunk kialakítani. A csapat, mérkőzésen nyújtott teljesítményével elégedett vagyok.